0535 851 66 47 info@ilkertesisat.com

Telefon Numaramız

0535 851 66 47

E-Posta Adresimiz

info@ilkertesisat.com
Bornova Sıhhi Tesisatçı ☎️ 0535 851 66 47 | İzmir

Bornova Sıhhi Tesisatçı ☎️ 0535 851 66 47 | İzmir

Bornova Sıhhi Tesisatçı, ✅ Su Kaçağı Tespiti, ✅ Klozet Tamiri ve Değişimi, ✅ Tıkanık Açma, ✅ Gider Açma, ✅ Musluk Tamiri

Bornova sıhhi tesisatçısı veya Bornova tesisatçı olarak, Bornova genelinde tüm sıhhi tesisat işlerinde iddialıyız.

Bornova Tıkanık Açma

Firmamız günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte envanterine çeşitli tıkanıklık açma cihazları eklemiştir. Tıkanıklık açma sırasında kırıp dökmek artık geçmişte kaldı ve kanal açma makineleri ile etrafı kirletmeye gerek kalmadan tıkanan giderleri kısa sürede açıyoruz. Robotlu Tıkanıklık Açma 7/24 Profesyonel hizmet vermekteyiz.

Evinizdeki ve işyerinizdeki tuvalet tıkanıklıkları, mutfak tıkanıklık açma veya ana hat pis su tıkanıklıklarını açmak için genel olarak demir çubuklar veya çelik teller ile açılmaya çalışılır. Açılırsa şansınız var açılmaz ise işiniz biraz daha çok demektir.

Klozet tıkanıklığı yanında küvet tıkanıklığı da sıkça görülen sorunlar arasındadır. Tıkanan küveti açmak da önemli bir iştir ve bunu da kırmadan yerine getirmek gerekir. Tüm gider açma hizmetlerini en son teknoloji ile tasarlanmış cihazlarla yapan firmalar, bu işlemi de özel olarak eğitilmiş uzman personeller aracılığı ile yapmaktadır.

Bornova Su Tesisatçısı,

Bornova Su Tesisatçısı

Bornova Gider Açma

Tuvalet tıkanıklığının başlıca sebepleri arasında bulunan ıslak mendil, peçete, poşet, ya da içerisine düşürülen temizlik bezleri gelmektedir. Tuvalet tıkanıklıklarına evinizde, işyerinizde ya da gittiğimiz mekanlarda karşımıza çıkmıştır. Tıkalı tuvalet açma, Tuvalet tıkanıklığında bazen gider borularının yanlış döşenmesi, bazen de tuvalet giderine düşürülen, atılan çisimler neden olmaktadır. Tıkalı gider açma servisimiz, Tuvalet tıkanıklığı açma, Klozet tıkanıklığı açma, Wc tıkanıklığı açma, Tuvalet gideri açma, işlemini tıkalı gider açma robotu ve boru işi görüntüleme kamerası yardımı ile açmaktayız. Sizlerin de tıkanan Tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, işleriniz varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz. tıkalı klozet açma, tıkalı tuvalet gideri açma.

Bornova Musluk Tamiri

Günlük yaşam konforuna sağladığı katkı daha açık görülür. Tesisat ne kadar sağlam olursa olsun herkes muhakkak musluk arızası ile karşılaşmıştır. Musluk tamiri denilince aklımıza ilk gelen çeşmeler zamanla yerini modern musluk ve bataryalara bırakmıştır. Musluk ve bataryalar gün içinde sık sık kullandığımız eşyalardır. Aslında çok önemli bir görevi yerine getirmelerine rağmen çoğu kez bu önemi fark etmeyiz. Ne zaman ki damlatma ve arıza başlar işte o zaman bu eşyaların kıymeti daha iyi anlaşılır. Musluk tamiri ihtiyacı, musluk iç yapısındaki arızadan kaynaklanabilir. Bunun yanında basit bir conta yıpranması da arızaya sebep olabilir. Bu yazıda musluk tamiri için tavsiyeler ve hatırlatmalar sunmayı amaçlıyoruz.

Bornova Su Kaçağı Tespiti

Teknolojik cihazlarımız yardımıyla kaçak durumlarını kırmadan noktasal bir şekilde tespit edebiliriz. Su kaçakları binalarda meydana gelen arıza durumlarından biridir. Bu gibi durumlardan şüphelenmeniz durumunda alanında yetkin firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Su Kaçak Tespiti firmamız su kaçaklarının yerini başarılı bir şekilde tespit eder. Su kaçağı sorunları ile karşılaşmanız durumunda profesyonel ekiplerimiz ile iletişime geçerek bu sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti konusunda tecrübeli olan firmamız bu sorunlarınızdan en iyi şekilde kurtulmanıza yardımcı olur. Bu sorunlar sızıntı şeklinde meydana gelebilir. Su kaçaklarının ihmal edilmesi ya da fark edilmemesi durumunda bu sorunlar büyür ve içinden çıkılamayacak bir hal alır. Su kaçakları çeşitli sebeplerle meydana gelen durumlardır.

su-tesisati

Bornova Klozet Tamiri ve Değişimi

Klozetin içerisine su kaçıran sifonların arızalı olan parçasının tamirinin yapılması gerekmektedir. Klozet, sifon arızaları, malzeme kalitesi, kireçlenme, kuruyan contalar ve bilinçsiz kullanımdan kaynaklanmaktadır. Kullanıma bağlı olarak klozetlerin doldurma hazneleri ve boşaltma haznesi bozulur.

Bornova Klozet Montajı

İnce hesaplamalar ve dikkatli bir işçilik gerektirir. Aksi takdirde klozetten sızıntılar olabileceği gibi giderden kaynaklı sorunlar da yaşanabilir. Klozet montajı, Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki klozet montajı ustalık isteyen bir iştir. klozet montajı yapan firmamız her marka ve model klozet montajı ve tamirini yapmaktadır.

Bornova Klozet Tamircisi

Klozet sifonu su kaçırıyor, Klozet şamandırası suyu kesmiyor, Klozet sifon mekanizması arızalı, Klozet taharet musluğu su kaçırıyor, Klozetin zemine su kaçırması sorunu, Klozet su ayarı nasıl yapılır, , Klozet depo su dolumu yapmıyor, Klozet su bağlantı flex patladı, Klozet iç takım arızalı, Müşterilerimizden bu gibi sorunları sürekli duyuyoruz. sizlerinde evinde yada işyerinde klozet arızası varsa klozet tamir servisimizle iletişime geçiniz.

Bornova Petek Temizliği ve Kombi Bakımı

Kombinin bakımı ise filtre temizliğini yaparak sağlanabilir. Ancak kombi bakımını tam anlamı ile yapabilmek için kombinin yanma hazinesini hava ve nemli bir bez ile silerek gerçekleştirmek önemlidir. Kombi bakımını her yıl mutlaka yaptırmalı ve bu sayede petek temizliği ile birlikte ısınmaya daha verimli daha etkili bir strateji oluşturmuş olabiliriz.

Hizmetlerimiz

Bornova Tesisatçı Bornova Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri Bornova Klozet Musluğu Bornova Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri Bornova Mutfak Lavabo Kanal Açma Bornova Tesisatçı Bornova Pimaş açma, temizleme Bornova Kombi Montajı Bornova Kombi Bornova Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri Bornova Mutfak Tamiri Tadilat İşleri Bornova Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri Bornova Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleri Bornova Musluk Batarya klozet tamiri Bornova Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri Bornova Gömme Rezervuar Tamir Bornova Tıkanıklık Açma Bornova Petek Temizleme Bornova Petek Temizliği Bornova Klozet musluğu tamir Bornova Duşa kabin Tamiri Bornova Su kaçağı Tespit Bornova Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri Bornova Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri Bornova Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri Bornova Su Kaçağı Tespiti İşlemleri Bornova Klozet sifonu tamiri Bornova Petek Yıkanması Bornova Şofben Montajı Yer değiştirme Bornova Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri Bornova Noktasal Su kaçağı Tespiti Bornova Petek Temizleme Hizmetleri Bornova Kalorifer Tesisatı Tamiri Bornova Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı Bornova Tadilatı Bornova Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri Bornova Klozet Sifonu Tamir İşlemleri Bornova Klozet Musluğu Tamir İşlemleri

Bornova Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz. Bunun için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bornova su arıza tespiti, Bornova sifon tamiri, Bornova de su tesisatçısı, Bornova de su tesisatçısı, Bornova duş başlık montajı, Bornova duş başlığı montajı, Bornova de tesisatçı,Bornova su kaçak tespiti, Bornova su kaçak bulma, Bornova su tesisatı kaçağı bulma, Bornova tıkanıklık açma, Bornova mutfak lavabo tıkanıklığı açma, Bornova klozet tıkanıklığı açma, Bornova wc tıkanıklığı açma, Bornova gider açma, Bornova tıkalı gider açma, Bornova tesisatçı, Bornova tesisat, Bornova tesisatçı, Bornova sıhhi tesisat, Bornova sıhhi tesisatçı, Bornova su tesisat, Bornova su tesisatı, Bornova su tesisatçısı, Bornova su tesisatçısı, Bornova sıhhi su tesisatçısı, Bornova küvet tesisatçısı, Bornova sifon tesisatçısı, Bornova sifon tesisat ustası, Bornova 7/24 su tesisatçısı, Bornova 7/24 su tesisatı, Bornova 7/24 su tesisatçı, Bornova 7/24 tesisatçı, Bornova 7/24 tesisatçı, Bornova tesisat tamirci, Bornova tesisat tamirci, Bornova tesisat Bornova acil tesisatçı, Bornova petek temizliği, Bornova acil su tesisatçı, Bornova kalorifer tesisatı, Bornova petek temizliği, Bornova cihazlı petek temizliği, Bornova petek yıkama, Bornova petek bakımı, Bornova banyo tadilat, Bornova banyo tamirat, Bornova acil su tesisatçısı, Bornova su kaçakçı, Bornova gömme rezervuar tamir ustası, Bornova klozet tesisat ustası, Bornova klozet iç takım değişimi, Bornova klozet tamiri, Bornova taharet musluğu değişimi, Bornova küvet gideri tıkalı, Bornova tesisat tamircisi, Bornova su tesisat tamircisi, Bornova makine musluğu değişimi, Bornova makine bağlantısı, Bornova bulaşık makinesi bağlantısı, Bornova su tesisat tamir ustası, Bornova musluk montajı, Bornova evye montajı, Bornova gizli kaçak tespiti, Bornova en yakın su tesisatçısı, Bornova en yakın tesisat ustası, Bornova yakınlarında su tesisatçısı, Bornova lavabo montajı

HEMEN ARAWhatsapp