0535 851 66 47 info@ilkertesisat.com

Telefon Numaramız

0535 851 66 47

E-Posta Adresimiz

info@ilkertesisat.com
Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Teknolojik cihazlarımız yardımıyla kaçak durumlarını kırmadan noktasal bir şekilde tespit edebiliriz. Su kaçakları binalarda meydana gelen arıza durumlarından biridir. Bu gibi durumlardan şüphelenmeniz durumunda alanında yetkin firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Su Kaçak Tespiti firmamız su kaçaklarının yerini başarılı bir şekilde tespit eder. Su kaçağı sorunları ile karşılaşmanız durumunda profesyonel ekiplerimiz ile iletişime geçerek bu sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti konusunda tecrübeli olan firmamız bu sorunlarınızdan en iyi şekilde kurtulmanıza yardımcı olur. Bu sorunlar sızıntı şeklinde meydana gelebilir. Su kaçaklarının ihmal edilmesi ya da fark edilmemesi durumunda bu sorunlar büyür ve içinden çıkılamayacak bir hal alır. Su kaçakları çeşitli sebeplerle meydana gelen durumlardır.

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

Önceden bu işlemler fayansların kırılması ile gerçekleştirildiği için günümüzde de bu gibi durumlarda insanlar çekinmektedir. Su kaçağı nasıl tamir edilir konusu bu sorun ile karşı karşıya kalan kişiler tarafından merak edilir. Ancak günümüz teknolojisinde su kaçağı tespitlerinde elektronik cihazlar kullanılır. Bu nedenle kırmaya gerek kalmadan bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Bu cihazlar sayesinde hem su kaçaklarının yerleri hızlı bir şekilde tespit edilir hem de kırma gibi durumlar söz konusu olmaz. Bu sayede duvar ya da zeminlerin zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Su kaçaklarının tespiti işlemlerinde ekiplerimiz bilgisayar destekli çeşitli teknolojik cihazlar kullanır.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde kullanılan teknolojik cihazlar;

Detektör
Akustik dinleme cihazı
Nemölçer
Kameralı cihazlar
Termal kamera
Robot cihaz şeklindedir.

Bu cihazlar sayesinde su kaçaklarının tespit edilmesi son derece basittir.
Uzman ekiplerimiz bu cihazları profesyonel bir şekilde kullanarak sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olur.

Su Kaçak Tespiti için akustik dinleme cihazları en önemli cihazlardan biridir. Bu cihazlar ile boruda çatlak alanlardaki su sızıntıları dinlenir ve sızıntının olduğu kısım kolay bir şekilde tespit edilir. Akustik cihazlar çok hassas olduğu için normalde duyulmadan sesler bu cihazlar ile daha rahat bir şekilde duyulur.

Sosyal Medya'da Paylaş:
HEMEN ARAWhatsapp