0535 851 66 47 info@ilkertesisat.com

Telefon Numaramız

0535 851 66 47

E-Posta Adresimiz

info@ilkertesisat.com
Klozet Tamiri ve Değişimi

Klozet Tamiri ve Değişimi

Klozetin içerisine su kaçıran sifonların arızalı olan parçasının tamirinin yapılması gerekmektedir. Klozet, sifon arızaları, malzeme kalitesi, kireçlenme, kuruyan contalar ve bilinçsiz kullanımdan kaynaklanmaktadır. Kullanıma bağlı olarak klozetlerin doldurma hazneleri ve boşaltma haznesi bozulur.

Klozet Montajı

İnce hesaplamalar ve dikkatli bir işçilik gerektirir. Aksi takdirde klozetten sızıntılar olabileceği gibi giderden kaynaklı sorunlar da yaşanabilir. Klozet montajı, Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki klozet montajı ustalık isteyen bir iştir. klozet montajı yapan firmamız her marka ve model klozet montajı ve tamirini yapmaktadır.
şimdi ara

Asma Klozet Montajı

Asma klozet montajı ustalık isteyen bir iştir. Çünkü sifonun duvara yerleştirilmesi gerektiği gibi klozetin de çok sağlam olması gerekir. Günümüzde asma klozetler çok tercih edilmektedir. Klozetin ayakları olmadığı için temizlik yaparken kolaylık sağlar. Sifon duvarın içerisinde olduğu için de yerden tasarruf sağlar ve banyoya geniş gösterir. Bu nedenle asma klozet takmak için kendiniz uğraşmak yerine Ayda tesisat klozet montaj servisimizi aradığınız taktirde evinize gelen klozet montaj yapan usta kısa sürede sizin için bu işi yapacaktır. Size ise güvenli bir şekilde kullanmak kalacaktır.

Klozet Tamircisi

Klozet sifonu su kaçırıyor, Klozet şamandırası suyu kesmiyor, Klozet sifon mekanizması arızalı, Klozet taharet musluğu su kaçırıyor, Klozetin zemine su kaçırması sorunu, Klozet su ayarı nasıl yapılır, , Klozet depo su dolumu yapmıyor, Klozet su bağlantı flex patladı, Klozet iç takım arızalı, Müşterilerimizden bu gibi sorunları sürekli duyuyoruz. sizlerinde evinde yada işyerinde klozet arızası varsa klozet tamir servisimizle iletişime geçiniz.

Klozet Su Kaçırıyor Nasıl Tamir Edilir

Klozet tamir servisimizle iletişime geçerek rezervuar iç takımı tamir eden ustalarımızı çağırabilir, arızalı klozetinizi tamir yaptıra bilirsiniz. Asma klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, asma klozet tamiri, yer tipi klozet tamiri bakımı, klozet musluk değiştirmek, klozet musluk tamiri, klozet kapak tamiri, klozet kapak montajı. işlerini yapmaktayız.

Klozet Neden Tıkanır?

Klozetin içerisine düşen cisimleri sifona basarak kanalizasyona göndermeyin. Klozet tıkanmasına sebep olan başlıca etkenler, ıslak mendil, peçete, kırılan fırçalar, temizlik bezleri, pet ler, ve klozetlere takılan kokulu parfüm şişeleri gider borusuna kaçarsa klozetin tıkanmasına sebep olur. Gider borusuna kaçan parçalar suyun akışına engel olduğunda klozeti açacak tesisatçı aramaya başlarsınız. Böyle bir durumda tıkalı gider borusu açma işlemini yapılması gerekir.

Klozet Tıkanıklığı Açma
Tıkalı Kanal Açma
Tıkalı Mutfak Lavabo Borusu Açma
Tıkalı Tuvalet Borusu Açma

Klozet Tamir Servisi

Artema klozet tamiri, Sanica klozet tamiri, Serel marka klozet tamiri, İdeal klozet tamiri, Creavit klozet tamiri, Kale klozet tamiri, Siamp marka klozet tamiri, Geberit klozet tamir servisi, Visam klozet tamiri, Vitra klozet tamiri, Ege marka klozet tamiri, Klozet rezervuar tamiri, Klozet su akıtıyor, Klozet tamir servisi, klozet iç takım değiştirmek, klozet bakımı, yetkili servis, Klozet tamircisi, klozet tamir ustası, klozet tamiri yapan firma, klozet montajı, klozet bağlamak, klozet takmak, klozet deposundan su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, iç takım değişimi, klozet tamircisi, klozet kapak değişimi, klozet contası, klozet tamircisi, klozet montajı.

Sosyal Medya'da Paylaş:
HEMEN ARAWhatsapp